zmrzlina-hyskovska-markyza

Točená zmrzlina

Zmrzlina a hlavně ta točená je to čím se zabýváme nejradši a nejdéle. Začínali jsme takže jsme kupovali směsi na výrobu zmrzliny Českých a italských výrobců. záhy jsme ale zjistili že naše představy o točené zmrzlině jsou jiné. Začali jsme zkoušet vyrobit si svou vlastní zmrzlinu. takovou která nám bude chutnat a na kterou se bude sjíždět celé okolí. Začali jsme vanilkovou smetanovou a jahodovým sorbetem jak říkáte vy zákazníci vodovou .Za čas jsme ale zjistili že druhy zmrzliny třeba střídat a začali jsme vyrábět další druhy. Už při vývoji zmrzlin jsme si řekli že nebudeme napodobovat konkurenci a tak jsme vymysleli směsi na ovocné zmrzliny které vaříme ovoce, proto naše směsi na ovocnou zmrzlinu nejsou suché ale vypadají spíš jako džem.Ty stačí před použitím pouze smíchat s vodou v poměru jedna ku dvěma a za pár vteřin je zmrzlina připravená k nalití do stroje. Tím se eliminuje možnost chyb při výrobě. Není třeba čekat až se všechny složky rozpustí ve vodě. Ovocné zmrzliny obsahují dužinu ovoce včetně semínek a u citrusů i kandované kůry, Proto jsou naše ovocné zmrzliny určeny převážně do gravitačních strojů bez nášlehu a dobře fungují i v levnějších strojích čínské výroby. Vanilkovou zmrzlinu, čokoládovou zmrzlinu a smetanový základ vyrábíme jako hotovou práškovou směs.
Ovocné zmrzliny extra - sorbety - tekutá směs balená v sáčku s obsahem 2 kg do kterého se přidají 4 L vody. V kartonu 6 kusů. Neobsahují lepek ani jiné alergeny a umělá barviva.
JAHODOVÁ
MALINOVÁ
MELOUNOVÁ
ČERNÝ RYBÍZ
MERUŇKOVÁ
MANGOVÁ
BÍLÉ HROZNOVÉ VÍNO
POMERANČOVÁ
GRAPEFRUITOVÁ
CITRÓNOVÁ
ZELENÉ JABLKO
VIŠEŇ
Smetanové zmrzliny extra - hotové suché směsi
Vanilková zmrzlina extra - doladit tuhle zmrzlinu nám trvalo několik let hledání správných surovin, ladění chutí, a podle toho jak našim zákazníkům chutná, tak úspěšně. Hýskovská vanilková zmrzlina extra je suchá kompletní směs na točenou zmrzlinu. Je balena v sáčcích po 1,25 Kg. Ředění je 1:2 to znamená 2,5 l vody na sáček. to je výhodné především na začátku a konci sezony kdy není třeba tak velké množství. V plné sezoně pak můžete dělat dva sáčky a 5l vody. V kartonu 8 kusů.
Čokoládový sorbet extra - ano, čtete dobře sorbet. Vytvořili jsme tmavou výraznou hořkou čokoládovou zmrzlinu která neobsahuje žádné mléko. Proto ji v kombinaci s ovocnými zmrzlinami lze prodávat ve vegetariánských prodejnách, občerstveních a restauracích.
Je balena v sáčcích po 1,25 Kg. Ředění je 1:2 to znamená 2,5 l vody na sáček. to je výhodné především na začátku a konci sezony kdy není třeba tak velké množství. V plné sezoně pak můžete dělat dva sáčky a 5l vody. U čokoládové doporučujeme dát první půlku vody teplé a po zamíchání a rozpuštění kakaa dolít studenou. V kartonu 8 kusů.
Smetanový základ extra - je čistá mléčná zmrzlina s příjemnou mléčnosmetanovou chutí. můžete ji prodávat buď čistou a po natočení do kelímku dochucovat toppingem nebo ovocem, nebo ji před zmrazením dochutit např. oříškovými a ovocnými pastami, kávou ,karamelem a vytvořit si tak svoji originální zmrzlinu. Je balena v sáčcích po 1,25 Kg. Ředění je 1:2 to znamená 2,5 l vody na sáček. to je výhodné především na začátku a konci sezony kdy není třeba tak velké množství. V plné sezoně pak můžete dělat dva sáčky a 5l vody. V kartonu 8 kusů.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram